Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Ogłoszenie dotyczące zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego przez ZGKiM w Międzylesiu.

OGŁOSZENIE

 

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Międzylesiu Pl. Wolności 16 informuje, że zgodnie z decyzją starosty Kłodzkiego Nr 24/2010 z dnia 21.05.2010r. rozpoczyna z dniem 14.06.2010r. działalność w zakresie przyjmowania zużytych opon samochodowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który będzie zbierany i magazynowany na terenie ZGKiM w Międzylesiu przy spełnieniu w momencie przyjęcia następujących kryteriów kompletności:

WARUNKI KRYTERIUM KOMPLETNOŚCI:

1.      Lodówki, chłodziarki, zamrażarki, urządzenia klimatyzacyjne, lady chłodnicze, automaty z funkcją mrożenia z kompresorem (sprężarką) – obecność sprężarki.

2.      Lodówki, chłodziarki, zamrażarki, urządzenia klimatyzacyjne, lady chłodnicze, automaty z funkcją mrożenia bez kompresora (sprężarki) – parownik lub skraplacz.

3.      Telewizory kineskopowe i monitory z lampą kineskopową (komputerowe oraz z aparatury pomiarowej) – cewka ogniskująca na stożku kineskopu.

4.      Monitory LCD oraz PDP – kabel zasilający oraz płytki drukowane.

5.      Elektronarzędzia z wyjątkiem wielkogabarytowych – kabel zasilający oraz silniki napędu.

6.      Pralki automatyczne, suszarki oraz zmywarki do naczyń – silnik elektryczny, kabel zasilający, programator, elektrozawory.

7.      Odkurzacze, mikrofalówki, miksery, radioodbiorniki itp. – transformatory zasilające, kable zasilające, silniki w zależności od typu sprzętu.

8.      Niekompletny sprzęt (zdekompletowany ale rozpoznawalny): pralki pozbawione silników, lodówki pozbawione sprężarki lub elementów agregatu chłodniczego, oddzielne moduły klimatyzatorów w tym także puste szafki chłodziarek – sprzęt nie stwarzający zagrożenia w trakcie transportu oraz brak wyciekającego oleju.

 

POZOSTAŁE ODPADY Z TEJ GRUPY BĘDĄ PRZYJMOWANE ODPŁATNIE ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM CENNIKIEM NA NIECZYSTOŚCI STAŁE.

 

Podmiot udostępniający: ZGKiM
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Krzysztof Kowalski
Data wytworzenia: 2011-02-18

 

Wersja XML